Projelerimiz

Uygulayarak öğrenmenin en etkili öğrenme yöntemlerinden biri olduğuna inanıyoruz. Akılda kalıcı bir öğrenme modeli için öğretmenin değil öğrencinin düşündüğü, tartıştığı ve uyguladığı bir eğitim modelini benimsiyoruz.

Proje: 101

7 hafta boyunca Cumartesi günleri düzenlenecek olan Proje:101, tasarım odaklı düşünme aracılığıyla çevrenizde gördüğünüz problemleri belirlemeyi ve bu problemlere sürdürülebilir çözüm üretmeyi öğrenme fırsatı sunmaktadır.

Proje Detayları

Paragon

16-23 Yaş arasındaki gençleri spor, sanat, girişimcilik, tasarım, sosyal sorumluluk gibi çeşitli alanlarda fark yaratan yaşıtları ile bir araya getirerek; erken yaşta başarmanın mümkünatını ve yollarını aktarmayı hedefleyen bir etkinliktir. 21 Mayıs Pazar günü Boğaziçi Üniversitesi’nde ilk defa düzenlenmiştir.

Proje Detayları

Ideathon For Youth

Lise düzeyindeki gençleri, yeni çağ ile birlikte gelen gereksinimler ve gelecekte aranacak nitelikler konusunda bilinçlendiriyor ve yenilikçi bakış açısıyla tasarlanan projelerimiz ile yönlendiriyoruz.

Proje Detayları

Odin

Yıl boyunca devam ve eden lise öğrencilerinin meslekleri yerinde tanımasına yönelik olarak şirketlerde bir gün geçirmesini sağlayan  programımızdır.

Proje Detayları

Sormak İstediğin Bir Şey Var Mı?

Projelerimiz hakkındaki sorularınızı bizimle iletişime geçerek iletebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geç