Projelerimiz

Uygulayarak öğrenmenin en etkili öğrenme yöntemlerinden biri olduğuna inanıyoruz. Akılda kalıcı bir öğrenme modeli için öğretmenin değil öğrencinin düşündüğü, tartıştığı ve uyguladığı bir eğitim modelini benimsiyoruz.

Paragon

16-23 Yaş arasındaki gençleri spor, sanat, girişimcilik, tasarım, sosyal sorumluluk gibi çeşitli alanlarda fark yaratan yaşıtları ile bir araya getirerek; erken yaşta başarmanın mümkünatını ve yollarını aktarmayı hedefleyen bir etkinliktir. 21 Mayıs Pazar günü Boğaziçi Üniversitesi’nde ilk defa düzenlenmiştir.

Proje Detayları

1-0-1

101 projesi lisedeki öğrencilerle toplumsal sorunları araştırarak tespit etmek ve tartışmak, bulunan sorunlara olası çözüm önerileri getirmek ve bu konularda aksiyon planı oluşturmak amacı ile lisedeki arkadaşlarımızın sosyal yardım projelerini oluşturmalarını ve bu projelerde yer almalarını destekleyen programımızdır.

Proje Detayları

Odin

Yıl boyunca devam eden lise öğrencilerinin meslekleri yerinde tanımasına yönelik olarak şirketler bir gün geçirmesini sağlayacak olan programımızdır.

Proje Detayları

Ideathon For Youth

Lise öğrencilerinin 4 kişilik gruplar halinde başvuracağı ve 24 saat boyunca birlikte çalışarak belirlenmiş olan kriterler doğrultusunda fikir bulacakları ve bu fikri hayata geçirme yolunda adımları belirleyecekleri bir fikir maratonudur.

Proje Detayları

Sormak İstediğin Bir Şey Var Mı?

Projelerimiz hakkındaki sorularınızı bizimle iletişime geçerek iletebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geç